Київська міська державна адміністрація

Меморандум

Меморандум про співпрацю
 

         м. Київ                                                                                            25 травня 2015 року

Громада міста Києва, в особі Київського міського голови Віталія Володимировича Кличка та Представники бізнесу, офіси яких розташовані у Києві (надалі Учасники), підписали Меморандум про впровадження соціального проекту спільної дії "Зробимо разом". 

 

 

Короткий опис соціального проекту спільної дії "Зробимо разом"

 

Соціальний проект спільної дії "Зробимо разом" передбачає об’єднання зусиль київської міської влади та представників бізнесу заради створення комфортного середовища для мешканців і гостей Києва та підвищення якості життя у столиці.

Співпраця київської влади та бізнесу у рамках проекту "Зробимо разом" (без створення юридичної особи та отримання прибутку) має на меті благоустрій Києва, а саме: упорядкування парків, фасадів будівель, благоустрій вулиць, ремонт пішохідних переходів, оформлення ландшафтного дизайну на окремих ділянках міста, декоративне оздоблення будинків тощо.

Соціальний проект спільної дії «Зробимо разом» покликаний привернути увагу суспільства, зокрема мешканців Києва, до проблем міста. Компанії, що братимуть участь у проекті, зобов'язуються сприяти вирішенню цих проблем та продемонструють взірець соціальної відповідальності бізнесу.  

 

Зобовязання сторін

 

Задля впровадження соціального проекту спільної дії "Зробимо разом",  Учасники домовились про наступне:

 

· представники бізнесу докладатимуть максимум зусиль для реалізації ініційованих ними та відібраних Радою проекту "Зробимо разом" пропозицій стосовно благоустрою міста;

· київська влада, в рамках чинного законодавства, сприяє безперешкодному отриманню узгоджень та дозволів, необхідних для реалізації проектів Учасників щодо благоустрою Києва;

· сторони здійснюють інформаційно-просвітницьку роботу щодо роз’яснення загальнолюдських та європейських норм суспільного життя, з метою підвищення загальної культури населення міста Києва та гостей столиці, стосовно збереження пам’яток архітектури, фасадів сучасних будівель, місць загального користування, ландшафтного дизайну міста тощо;

· сторони надають поточну інформацію щодо реалізації проекту кожного Учасника для  здійснення інформаційної підтримки сайту Проекту "Зробимо разом";

· сторони сприяють удосконаленню законодавства, необхідних нормативно-правових актів у сфері містобудування та розвитку соціальних програм;  

· сторони виражають згоду на створення Наглядової ради проекту "Зробимо разом", яка діє на основі положення "Про Наглядову раду"; сайту Проекту; використання логотипу та назви проекту спільної дії "Зробимо разом".

 

 

Учасники самостійно визначають форму та обсяг участі у соціальному проекті спільної дії  "Зробимо разом" до детального узгодження пропозиції Наглядовою радою проекту.

 

Цей Меморандум не тягне за собою жодних фінансових зобов’язань Учасників. Задля здійснення конкретних заходів між сторонами або третіми особами укладаються окремі договори цивільно-правового характеру.

 

Цей Меморандум є відкритим для підписання будь-якою особою, яка поділяє положення, викладені в ньому, та бажає приєднатися до заходів, що окреслені в цьому документі. Для приєднання необхідно підписати Меморандум, у якому новий Учасник погоджується сприяти виконанню цілей, що зазначені вище.

 

Цей Меморандум не обмежений будь-якими термінами дії.

Завантажити меморандум