Київська міська державна адміністрація

Як це працює

1

Запропонуй
проект

Київ – великий мегаполіс який ми бажаємо зробити комфортним для життя грамодян та перебування гостей міста.
Але нам потрібна допомога. Тобі краще видно застарілі фасади у твоєму дворі, ти бачеш де вулиця потребує дерев або лавиць, чи може в тебе є бачення як прикрасити столицю, запропонуй бюдь ласка. Твій проект буде розглянутий та ти отримаєшь відповідь.
Якщо ти підприємець чи власник компанії або просто фізична особа в тебе є можливість як запропонувати проект так і реалізувати за власний кошт чиїсь проети, в чому тобі буде сприяти міська влада. Це може буде одно дерево, оранамен нанесеней власноруч на вікна будівель, встановлена урна, але це може буди і забудований дитячий майданчик чи реставрованій об'єкт культури чи облагорожений парк.
Поділись з нами ідеями info@zrobymorazom.com, ми допоможимо в їх реалізації. Якщо в тебе вже є пропозиції реєструй проект !

2

Зареєструй
проект

Коли ти визначився з проектом пройди реєстрацію. Для цього у верхньому куті знайди перехід на сторінку Зареєструватись  (це активна силка яка надає можливість переходу на сторінку реєстрації). Зроби опис проекту, розмісти фото, та залиш контактні данні для зворотнього звязку твій проект буде розглянутий. В разі погодження ти зможеш модерувати свою особисту сторінку проекту в перебігу реалізації проекту. Після реєстраціі особистої сторінки як підприємець чи компанія ти отримаєш на вказану електорнну адресу текст Меморандуму про співпрацю.

3

Дізнайся рішення
наглядової ради

Після реєстрації проекту на сайті. Він буде розглянутий Наглядовою радою проекту, яка складається з представників соціально відповідального бізнесу, активних та публічних діячів мешканців Києва, яку не байдужі до вигляду столиці, та представників влади міста. На засіданні ради буде розглянутий проект, прийнято рішення щодо його реалізації, та ти отримаєш відповідь.

4

Отримай підтримку
влади

Після погодження Наглядовою радою проекту, ми спільно з владою міста аналізуємо можливість реалізації ініціативи вивчаємо та вираховуємо процедури погодження. Якщо ми не бачимо заперечень чи перепон для реалізації та розуміємо строки реалізації та кошторис ми повідомляємо тебе що проект можна розпочати.

5

Берися до
реалізації

Після проходження процедур погодження ми супроводжуємо твій проект на всіх етапах реалізації співпрацюючи з владою та сприяємо найшвидшій реалізації проекту.