Київська міська державна адміністрація

Всі новини

"Зробимо разом!" рекреаційну зону навколо озера Йорданське

«Петрівка» - це новий проект компанії Arricano, який розпочинається не з побудови торговельного комплексу, а із соціальної ініціативи, спрямованої створити кращі умови для мешканців мікрорайону. Перший крок у даному напрямку

Переглянути > 02.10.2017

Команда проекту "Зробимо разом" проінспектувала хід виконання робіт з благоустрою території Десятинної церкви

Команда "Зробимо разом" на чолі з Олексієм Резніковим, заступником голови Наглядової Ради проекту, проінспектувала хід виконання робіт з благоустрою території Десятинної церкви.

Переглянути > 10.13.2015

Відбулася зустріч команд проекту "Зробимо разом" та арт-заводу Платформа

Заступник голови Наглядової Ради "Зробимо разом" Олексій Резніков відвідав культове серед прогресивної київської молоді місце - арт-завод Платформа аби обговорити з його командою перспективи реалізації спільних проектів.

Переглянути > 10.12.2015

Олексій Резніков разом із активістами перевірить хід виконання робіт з трасування фундаменту Десятинної церкви

Завтра, 13 жовтня о 14:00, заступник міського голови-секретар Київської міської ради Олексій Резніков разом із активістами перевірить хід виконання робіт з трасування фундаменту Десятинної церкви.

Переглянути > 10.12.2015

Відбулася презентація проекту благоустрою території церкви Богородиці (Десятинної)

14 вересня соціальний проект спільної дії «Зробимо разом» спільно з ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива» презентували громаді проект благоустрою території Десятинної церкви.

Переглянути > 09.14.2015

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у прес-конференції

Команда соціального проекту спільної дії "Зробимо разом" запрошує журналістів взяти участь у прес-конференції, присвяченій проекту консервації розкопок фундаментів церкви Богородиці (Десятинної) .

Переглянути > 09.10.2015

Команда "Зробимо разом" засвідчила дієвість власного проекту

Команда соціального проекту "Зробимо разом" побувала в гостях у партнерів - компанії FILM.UA Group аби перевірити результати та впевнитися у позитивних змінах в рамках співпраці міської влади та столичного бізнесу.

Переглянути > 08.28.2015

Розпочинається виконання протоколу доручень за результатами засідання Нагдядової ради

Від сьогодні, 7 серпня 2015 року, розпочинається виконання протоколу доручень за результатами засідання Нагдядової ради соціального проекту спільної дії "Зробимо разом"!

Переглянути > 08.06.2015

Гарі Корогодським була ініційована ідея будівництва споруди на місці пам'ятника Леніна

Під час засідання Наглядової Ради соціального проекту спільної дії "Зробимо разом" членом Ради, українським бізнесменом Гарі Корогодським була ініційована ідея будівництва споруди на місці пам'ятника Леніна.

Переглянути > 07.30.2015

Було підтримано проект "Життєлюб", ініційований українським бізнесменом Гарі Корогодським

На засіданні Наглядової Ради соціального проекту "Зробимо разом", що відбулося у середу, 29 липня, було підтримано проект "Життєлюб" українського бізнесмена, члена Наглядової Ради проекту "Зробимо разом" Гарі Корогодського.

Переглянути > 07.30.2015

До соціального проекту спільної дії "Зробимо разом" приєднався проект від компанії "FILM.UA Group"

Компанія, що спеціалізується на теле- та кіновиробництві "FILM.UA Group" на засіданні Наглядової Ради соціального проекту "Зробимо разом" презентувала проект благоустрою вулиці Електротехнічної.

Переглянути > 07.30.2015

Відбулося засідання Наглядової ради соціального проекту спільної дії "Зробимо разом"

29 липня 2015 року, у приміщенні Київської міської державної адміністрації за участі Київського міського голови відбулося засідання Наглядової ради соціального проекту спільної дії "Зробимо разом".

Переглянути > 07.30.2015