Київська міська державна адміністрація

Стартував соціальний проект спільної дій "Зробимо разом"

25 травня 2015 року у Колонній залі КМДА відбулась презентація соціального проекту спільної дії  "Зробимо разом", під час якої було підписано Меморандум про співпрацю між Київською міською владою та представниками бізнес-структур щодо поліпшення стану благоустрою Києва, зокрема відновлення фасадів будівель, упорядкування парків, ремонт пішохідних переходів, благоустрою вулиць, оформлення ландшафтного дизайну тощо.

 

З боку міської влади Меморандум підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

 

"Наша мета – зробити Київ максимально комфортним для життя мешканців. Прийшов час створити постійно діючу платформу у вигляді проекту "Зробимо разом". Його діяльність буде базуватися на Меморандумі, який ми сьогодні підписуємо та залишаємо його відкритим для підписання всіма охочими представниками київського бізнесу. Запрошую як представників бізнесу, так і громадськість долучатися до цього проекту. Зробимо разом наше місто комфортним та красивим", - закликав Київський міський голова.

 

Соціальний проект спільної дії "Зробимо разом" підтримали потужні компанії, офіси яких розташовані у Києві. Меморандум про співпрацю підписали:  директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку "Київстар" Євген Кражан, генеральний директор Arricano Real Estate Михайло Меркулов, перший заступник голови правління ПАТ "Укрпластик" Олена Галкіна, голова ради директорів компанії “Керос” Олександр Дубров, шоумен Максим Бахматов.

 

Компанії, що стали учасниками проекту "Зробимо разом", дієво продемонстрували взірець соціальної відповідальності бізнесу. Першими кроками спільної дії київської міської влади та бізнесу щодо створення комфортного середовища для мешканців і гостей столиці стали наступні проекти: компанії "Київстар" - "Ознакування історичних пам’яток Києва", компанії "Укрпластик" - "Декорування художньою ковкою дерев на Хрещатику", компанії Arricano Real Estate – «Реконструкція Лук’янівської площі», компанії «Керос» - «Відновлення міста Ярослава», «Укрінбанк» - «Відновлення фасадів будинків на Вознесенському узвозі».

 

"Є багато активних небайдужих киян, котрі мають бажання зробити щось корисне для міста власним коштом, але зіштовхуються з єдиною значущою проблемою — бюрократичними процедурами. Мета цього проекту — подолати їх. Так би мовити, проблеми перетворити на можливості. Зазначу, що будь-хто може долучитися до проекту — немає жодних обмежень чи складних процедур. Для цього потрібно лише зареєструвати свій проект на сайті. Після того, як підтвердиться його доцільність, можливості, естетичні виміри щодо реалізації, автоматично для нього створюється окрема сторінка на сайті", — зауважив заступник міського голови - секретар Київради Олексій Резніков.

 

Всі ідеї та пропозиції щодо облаштування Києва розміщуватимуться на сайті "Зробимо разом".