Київська міська державна адміністрація

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у прес-конференції

Шановні представники ЗМІ!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у прес-конференції, присвяченій проекту консервації розкопок фундаментів церкви Богородиці (Десятинної) з відновленням трасування фундаментів та благоустроєм прилеглої території.

Захід відбудеться у понеділок, 14 вересня, о 14:00 у Національному музеї історії України за адресою: вулиця Володимирська, 2.

Спікерами прес-конференції будуть: Олексій Резніков, заступник Київського міського голови - секретар Київради, член Наглядової ради соціального проекту спільної дії "Зробимо разом"; Марина Соловйова, голова ГО "Андріївсько-Пейзажна ініціатива", керівник проекту благоустрою території Десятинної церкви; Тетяна Сосновська, директор Національного музею історії України; Яків Діхтяр, начальник управління Охорони нерухомої культурної спадщини та заповідників Міністерства культури України.

Консервацію розкопок фундаментів церкви Богородиці було затверджено до реалізації в рамках соціального проекту спільної дії  "Зробимо разом". "Зробимо разом" - спільна ініціатива громади міста Києва, столичної влади та бізнес-компаній з метою благоустрою столиці та покращення якості життя у місті. Проект трасування фундаментів Десятинної церкви було презентовано головою ГО "Андріївсько-Пейзажна ініціатива" Мариною Соловйовою на засіданні Наглядової Ради проекту "Зробимо разом". Враховуючи особливу значимість пам'ятника архітектури для міста Києва, Київський міський голова Віталій Кличко доручив отримати погодження державних органів, що відповідають за охорону культурної спадщини столиці. На прес-конференції відбудеться презентація проекту та його учасників, роз'яснення задуму та деталізація планових робіт.

 

Акредитація є обов’язковою.

Контактна особа: Юлія Щербина, 067 231 80 98,

yulia.shcherbyna@gmail.com