FILM.UA Group

Проект реконструкції вулиці Електротехнічна

Ділянка під будівництво культурно-розважального центру знаходиться в Деснянському р-ні м. Києва і займає територію зі сходу від вул. Електротехнічної. Ця територія знаходиться на окраїні житлового масиву «Троєщина».

Проектом передбачається будівництво центральної «Фортеці» та розміщення ряду споруд по території, що стилізована під сільську забудову Київської Русі. На першому та другому поверхах  розташуються відкриті та криті галереї відповідно.

Комплекс знаходитиметься під відкритим небом на озелененій території та може прийняти одночасно 146 відвідувачів. Використовуватиметься він для культурних, розважальних та мистецьких подій. Планується проведення турнірів, фестивалів, конкурсів, заходів вихідного дня.

Враховуючи напрямок будівництва даного розважального комплексу на прилеглій території, в межах номерів 10-28 по вул. Електротехнічній, будуть встановлені відбійники, висаджені кущі і дерева в зеленій зоні та відгороджені прозорим тином. Також буде очищена прилегла до території штучна водойма і оселені у ній різноманітні жителі водного простору.

Відповідно до діючого законодавства України буде проведена реконструкція згаданої вулиці і тим самим врегульована ситуація, що стосується незаконної стихійної торгівлі на проїзній частині.