Благодійний проект Життєлюб

Життєлюб

Ідея створення проекту "Життєлюб" виникла в 2013 році, коли волонтери звернулися до спонсорів з проханням взяти участь в реконструкції танцювального майданчика для пенсіонерів, героїв праці і учасників ВВВ в київському Гідропарку.

 

За кілька місяців майданчик був повністю відновлена. Познайомившись ближче з людьми похилого віку та історіями їх життя, засновники прийняли рішення про створення проекту, який допоможе людям похилого віку насичено і весело проводити час, мати цікаве дозвілля і можливість повноцінного спілкування, якого багато хто з них позбавлені в повсякденному побуті.

 

Для цих людей, чиє життя пов'язане із безліччю соціальних проблем, немає нічого дорожчого за нові враження і можливості насолоджуватися простими речами: танцювальними вечорами, переглядом улюблених кінофільмів, екскурсіями, спортивними заняттями.

 

Проект спрямований на організацію дозвілля літніх людей і надання необхідної адресної допомоги. Всі бажаючі можуть взяти участь у цій благодійній програмі в якості мецената, спонсора або волонтера.